热门产品
浏览历史
296-9476-ND
- 型号 :
- DEM-PCM1740
- 制造商 :
- Texas Instruments
- 批号 :
- -
- 简介 :
- DEMO BOARD FOR PCM1740
- PDF :
- 库存 :
- 0
- 货期 :
- -
| DAC 数 | 2 |
|---|---|
| DAC 类型 | 电压 |
| 位数 | 24 |
| 使用的 IC/零件 | PCM1740 |
| 工作温度 | -25°C ~ 85°C |
| 建立时间 | 10µs |
| 所含物品 | 板 |
| 数据接口 | I²C |
| 系列 | SoundPlus™ |
| 采样率(每秒) | 96K |
- 产品评论
没有评论
| DAC 数 | 2 |
|---|---|
| DAC 类型 | 电压 |
| 位数 | 24 |
| 使用的 IC/零件 | PCM1740 |
| 工作温度 | -25°C ~ 85°C |
| 建立时间 | 10µs |
| 所含物品 | 板 |
| 数据接口 | I²C |
| 系列 | SoundPlus™ |
| 采样率(每秒) | 96K |