热门产品
浏览历史
130861-ND
- 型号 :
- 130861
- 制造商 :
- TE Connectivity
- 批号 :
- -
- 简介 :
- CONN PIN WIRE 22-16AWG TIN PIDG
- PDF :
- 库存 :
- 0
- 货期 :
- -
没有库存
| 包装 | 散装 |
|---|---|
| 引脚直径 | 长方形 - 0.116" W x 0.031" H(2.95mm x 0.80mm) |
| 特性 | - |
| 端接 | 压接 |
| 系列 | PIDG,Amp |
| 线规 | 16-22 AWG(0.2~1.6mm²) |
| 绝缘 | 绝缘 |
| 绝缘层直径 | 0.138"(3.51mm) |
| 长度 - 引脚 | 0.343"(8.71mm) |
| 长度 - 总 | 0.768"(19.51mm) |
| 颜色 | 红 |
- 产品评论
没有评论
