热门产品
浏览历史
696394-2-ND
- 型号 :
- 696394-2
- 制造商 :
- TE Connectivity
- 批号 :
- -
- 简介 :
- CONN PIN WIRE 14-16AWG BLUE PIDG
- PDF :
- 库存 :
- 0
- 货期 :
- -
没有库存
| 包装 | 带卷 (TR) |
|---|---|
| 引脚直径 | 0.071"(1.80mm) |
| 特性 | - |
| 端接 | 压接 |
| 系列 | PIDG,Amp |
| 线规 | 14-16 AWG |
| 绝缘 | 绝缘 |
| 绝缘层直径 | 0.115" ~ 0.170"(2.92mm ~ 4.32mm) |
| 长度 - 引脚 | 0.265"(6.73mm) |
| 长度 - 总 | 0.802"(20.37mm) |
| 颜色 | 蓝 |
- 产品评论
没有评论
