热门产品
浏览历史
MVU10-55PK-A-ND
- 型号 :
- MVU10-55PK-A
- 批号 :
- -
- 简介 :
- VINYL INSUL BUTT SEAM RING TONGU
- PDF :
- 库存 :
- 0
- 货期 :
- -
没有库存
| 包装 | 散装 |
|---|---|
| 引脚直径 | 圆形 - 0.110"(2.79mm)直径 |
| 特性 | - |
| 端接 | 压接 |
| 系列 | Scotchlok™ |
| 线规 | 10-12 AWG |
| 绝缘 | 绝缘 |
| 绝缘层直径 | 0.250"(6.35mm) |
| 长度 - 引脚 | 0.550"(13.97mm) |
| 长度 - 总 | 1.060"(26.92mm) |
| 颜色 | 黄 |
- 产品评论
没有评论
