热门产品
浏览历史
277-9653-ND
- 型号 :
- 3240068
- 制造商 :
- Phoenix Contact
- 批号 :
- -
- 简介 :
- PIN CABLE LUG YELLOW 4-6 MM 12MM
- PDF :
- 库存 :
- 50
- 货期 :
- -
| 包装 | 散装 |
|---|---|
| 引脚直径 | 圆形 - 0.106"(2.70mm)直径 |
| 特性 | - |
| 端接 | 压接 |
| 系列 | CLIPLINE |
| 线规 | 10-12 AWG |
| 绝缘 | 绝缘 |
| 绝缘层直径 | - |
| 长度 - 引脚 | 0.531"(13.50mm) |
| 长度 - 总 | 1.083"(27.50mm) |
| 颜色 | 黄 |
- 产品评论
没有评论
