热门产品
浏览历史
PV14-P47-C-ND
- 型号 :
- PV14-P47-C
- 制造商 :
- Panduit Corp
- 批号 :
- -
- 简介 :
- TERM PIN VINYL INS 16-14AWG BLUE
- PDF :
- 库存 :
- 0
- 货期 :
- -
没有库存
| 包装 | 散装 |
|---|---|
| 引脚直径 | 圆形 - 0.070"(1.78mm)直径 |
| 特性 | 铜焊缝 |
| 端接 | 压接 |
| 系列 | Pan-Term® |
| 线规 | 14-16 AWG(2.5~2.0mm²) |
| 绝缘 | 绝缘 |
| 绝缘层直径 | 0.170"(4.32mm) |
| 长度 - 引脚 | 0.490"(12.45mm) |
| 长度 - 总 | 0.970"(24.64mm) |
| 颜色 | 蓝 |
- 产品评论
没有评论
