热门产品
浏览历史
1127-1387-ND
- 型号 :
- HMC439QS16GE
- 批号 :
- -
- 简介 :
- IC PHASE FREQ DETECTOR 16-QSOP
- PDF :
- 库存 :
- 0
- 货期 :
- -
没有库存
| RF 类型 | 通用 |
|---|---|
| 包装 | 散装 |
| 封装/外壳 | 16-LSSOP(0.154",3.90mm 宽) |
| 电压 - 电源 | 4.8 V ~ 5.2 V |
| 电流 - 电源 | 96mA |
| 精度 | - |
| 系列 | - |
| 输入范围 | -10dBm ~ 10dBm |
| 频率 | 10MHz ~ 1.3GHz |
- 产品评论
没有评论
