热门产品
浏览历史
497-4389-2-ND
- 型号 :
- STPAC02F1
- 制造商 :
- STMicroelectronics
- 批号 :
- -
- 简介 :
- IC RF DETECTOR PWR AMP 8FLIPCHIP
- PDF :
- 库存 :
- 0
- 货期 :
- -
| RF 类型 | AMPS,CDMA,DCS,GSM,TDMA |
|---|---|
| 包装 | 带卷 (TR) |
| 封装/外壳 | 8-WFBGA,FCBGA |
| 电压 - 电源 | 2.3 V ~ 3.3 V |
| 电流 - 电源 | 1.6mA |
| 精度 | - |
| 系列 | - |
| 输入范围 | - |
| 频率 | 800MHz ~ 2.5GHz |
- 产品评论
没有评论
