热门产品
浏览历史
859-1020-ND
- 型号 :
- CBC-PV-01N
- 制造商 :
- Cymbet Corporation
- 批号 :
- -
- 简介 :
- PHOTOVOLTAIC SOLAR CELL
- PDF :
- 库存 :
- 105
- 货期 :
- -
| 功率 (W) - 最大值 | - |
|---|---|
| 封装/外壳 | - |
| 工作温度 | -10°C ~ 60°C |
| 电压 - 开路 | 1.2V |
| 电压 @ Pmpp | 800mV |
| 电流 @ Pmpp | 201µA |
| 短路电流 (Isc) | 212µA |
| 类型 | 无定形 |
| 系列 | - |
- 产品评论
没有评论
| 功率 (W) - 最大值 | - |
|---|---|
| 封装/外壳 | - |
| 工作温度 | -10°C ~ 60°C |
| 电压 - 开路 | 1.2V |
| 电压 @ Pmpp | 800mV |
| 电流 @ Pmpp | 201µA |
| 短路电流 (Isc) | 212µA |
| 类型 | 无定形 |
| 系列 | - |