热门产品
浏览历史
750-00032-ND
- 型号 :
- 750-00032
- 制造商 :
- Parallax Inc
- 批号 :
- -
- 简介 :
- SOLAR PANEL 18V @ 10W, 340X280MM
- PDF :
- 库存 :
- 14
- 货期 :
- -
| 功率 (W) - 最大值 | 10W |
|---|---|
| 封装/外壳 | - |
| 工作温度 | * |
| 电压 - 开路 | 21.6V |
| 电压 @ Pmpp | 18V |
| 电流 @ Pmpp | 580mA |
| 短路电流 (Isc) | 640mA |
| 类型 | 单晶 |
| 系列 | * |
- 产品评论
没有评论
| 功率 (W) - 最大值 | 10W |
|---|---|
| 封装/外壳 | - |
| 工作温度 | * |
| 电压 - 开路 | 21.6V |
| 电压 @ Pmpp | 18V |
| 电流 @ Pmpp | 580mA |
| 短路电流 (Isc) | 640mA |
| 类型 | 单晶 |
| 系列 | * |