热门产品
浏览历史
750-00036-ND
- 型号 :
- 750-00036
- 制造商 :
- Parallax Inc
- 批号 :
- -
- 简介 :
- 2.5 WATT SOLAR CELL (13 PACK)
- PDF :
- 库存 :
- 0
- 货期 :
- -
| 功率 (W) - 最大值 | 2.6W |
|---|---|
| 封装/外壳 | - |
| 工作温度 | * |
| 电压 - 开路 | 600mV |
| 电压 @ Pmpp | * |
| 电流 @ Pmpp | 5.16A |
| 短路电流 (Isc) | * |
| 类型 | 单晶 |
| 系列 | * |
- 产品评论
没有评论
| 功率 (W) - 最大值 | 2.6W |
|---|---|
| 封装/外壳 | - |
| 工作温度 | * |
| 电压 - 开路 | 600mV |
| 电压 @ Pmpp | * |
| 电流 @ Pmpp | 5.16A |
| 短路电流 (Isc) | * |
| 类型 | 单晶 |
| 系列 | * |